BlackTrail elektriskais velosipēds

Vācijā izgudrots pasaulē ātrākais elektriskais velosipēds, sadarbojoties diviem uzņēmumiem PG-Bikes (dizains, izturība) un UBC (inženieru un būvniecības pieredze). Velosipēds lielākoties veidots no oglekļa šķiedras, magnija, titāna un alumīnija (izmanto NASA). Tas sver tikai 19,8 kg. Un ar to ir iespējams braukt 100 km/h ātrumā.

Uzņēmumam PG-Bikes pieder visas tiesības uz BlackTrail velosipēdu. Aprīkots ar dažādiem interesantiem tehniskajiem risinājumiem: LED apgaismojumu, iebūvētu borta datoru, akumulatoru ko pilnībā var uzlādēt 3 stundu laika no kontaktligzdas. Ar pilnu akumulatoru tas var veikt 200 km garu pārbraucienu. Ginesa rekordu grāmatā ieguvis titulu kā pasaulē ātrākais elektriskais ritenis. BlakTrail tiks saražots ierobežotā daudzumā, tikai 667 velosipēdi. Tā cena ir diezgan iespaidīga – 59,500.00 € iekļaujot Vācijas nodokļus. Piegāde 60 dienu laikā. Uzņēmumam PG-Bikes ir arī dažādi sila un dizaina velosipēdi, kas līdzinās mūsdienu tendencēm ar lieliem izliektiem rāmjiem un tamlīdzīgi.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

3 Responses to “BlackTrail elektriskais velosipēds”

  1. cirks101 saka:

    tad jautāšu, ar ko atšķirās velosipēds no mopēda? vai šis nav nosaukts par velosipedi tikai tāpēc lai iekabinātu guinesa rekordu?

  2. Abolfans saka:

    Heh… Izvēle: Riteni vai Mašīnu? ;DDD

  3. LATcore saka:

    Nedaudz jocīgi.. Ja jau tik zolīdi rādītāji, tad kāpēc tik maz saražoto..? Nedaudz neizprotami..

Leave a Reply

Draugiem.lv pase