Pārsteidzošs pieprasījums mobilo telefonu pārdošanai ar pasta starpniecību

Nupat kā Latvijā darbu uzsākušais uzņēmums Mobipaka.lv, kas nodarbojas ar lietotu mobilo telefonu uzpirkšanu ar pasta starpniecību, piedzīvojis neparedzētu klientu atsaucību. Tūkstošiem cilvēku ir pasūtījuši speciālās aploksnes, lai nosūtītu un pārdotu savus vecos mobilos telefonus ar jaunās sistēmas starpniecību.

Jau pirmajās dienās, kad uzņēmums uzsāka savu darbību, liels skaits klientu vēlējās izmantot Mobipaka.lv pakalpojumus un pārdot savus lietotos mobilos telefonus ar pasta starpniecību. Uzņēmums nebija cerējis uz tik lielu klientu atsaucību uzreiz pēc darbības uzsākšanas. Mobipaka.lv darbinieki netika galā ar lielo pasūtījumu skaitu, tādēļ speciālās mobilo telefonu aploksnes saņemšana daudziem klientiem aizkavējās.

„Mēs nebijām gatavi šādai klientu atsaucībai. Bijām domājuši, ka Latvijas iedzīvotājus būs jāpārliecina par mūsu sistēmas drošību un izdevīgumu. Tāpat nebijām cerējuši, ka Latvijas iedzīvotāji būs tik atvērti pilnīgi jaunas sistēmas izmantošanai”, stāsta Mobipaka.lv vadītājs Edgars Bilinskis, „protams, par sasniegtajiem rezultātiem esam ārkārtīgi gandarīti. Lai spētu nodrošināt servisa kvalitāti esam ātri reaģējuši, palielinot darbinieku skaitu, kas nodrošinās ātrāku klientu apkalpošanu un pasūtījumu izpildīšanu”.

Ar Mobipaka.lv starpniecību klientam ir iespēja ne tikai pārdot savu mobilo telefonu un saņemt naudu kontā, bet arī ziedot saņemto naudu Latvijas Dabas fondam vai Latvijas Bērnu fondam. Tā ir lieliska iespēja, kā ikviens Latvijas iedzīvotājs var iesaistīties un sniegt labumu sabiedrībai. Bet mobilos telefonus, kuri ir neatgriezeniski bojāti Mobipaka.lv nodod Latvijas Zaļajam Punktam, kas nodrošina videi draudzīgu mobilo telefonu pārstrādi.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 Responses to “Pārsteidzošs pieprasījums mobilo telefonu pārdošanai ar pasta starpniecību”

  1. Abolfans saka:

    Domājams pieprasīta zagļu starpā… :/

  2. Girts saka:

    http://bit.ly/Mobipaka ir diezgan laba ideja, vienīgi cenas par mobiliem telefoniem ir diezgan mazas.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase