Jaunās Logitech austiņas nodrošina kristāldzidru skaņu

Lai nodrošinātu kristāldzidru skaņu tīmekļa sarunām un videozvaniem, mūzikai un filmām, uzņēmums Logitech šodien paziņoja par divām jaunām austiņām. Logitech USB austiņas H530 un Logitech klēpjdatoru austiņas H555, kas atbalsta ļoti plaša diapazona skaņu, skan tik skaidri, it kā ar sarunas biedri atrastos vienā telpā. Ļoti vieglās klēpjdatoru austiņas H555 var salocīt un ērti ievietot komplektam pievienotajā somiņā. USB austiņām H530 lielisku skaņas kvalitāti nodrošina ar lāzeru uzlabotas membrānas. Abas austiņas ir saderīgas ar lietotnēm Logitech Vid HD, Skype 4.0 for Windows vai jaunāku versiju un Skype 2.8 for Mac vai jaunāku versiju.

„Labāka skaņas kvalitāte ir viens no svarīgākajiem faktoriem, izvēloties sev piemērotākās austiņas,” sacīja Logitech menedžeris Baltijas valstīs Alo Johandi. „Atbalstot ļoti plaša diapazona skaņu, jaunās Logitech austiņas H555 un H530 palīdz tīmekļa sarunām un videozvaniem nodrošināt kristāldzidru skaņu.”

Ļoti plaša diapazona skaņa, ko izstrādājis uzņēmums Skype, palīdz iegūt un pārraidīt dabiskāku balsi plašā frekvenču diapazonā. Turklāt ļoti plaša diapazona skaņa izmanto mazāku joslas platumu un var pielāgoties reāllaikam pat tad, ja tīklā ir liela datplūsma.

Logitech USB austiņas H530

Ar Logitech USB austiņām H530 var ērti saklausīt vissīkākās detaļas. Ar lāzeru uzlabotās membrānas un pilnīgi cipariskais USB savienojums videozvaniem, kā arī mūzikai, filmām un spēlēm nodrošina tīru skaņu.
Austiņā iebūvētā vadība ļauj optimizēt skaņu neatkarīgi no tā, vai runājat, klausāties mūziku vai spēlējat spēles. Polsterēts austiņu turētājs un polsterētas austiņas nodrošina ērtu lietošanu.

Logitech klēpjdatoru austiņas H555

Logitech klēpjdatoru austiņas H555 nodrošina pilnīgi ciparisku skaņu, atrodoties kustībā. Pakausī novietojamās austiņas ar pielāgojamām ausu daļām ir vieglas un ērti noregulējamas.

USB savienojums ļauj klausīties pilnīgi ciparisku stereoskaņu, kas lieliski piemērota tīmekļa sarunām, mūzikai, filmām un spēlēm..

Abas jaunās Logitech austiņas ir aprīkotas ar trokšņus slāpējošu mikrofonu, kas samazina apkārt esošos nepatīkamos trokšņus un automātiski aizgriežas prom, kad to neizmanto.

Cena un pieejamība

Logitech klēpjdatoru austiņas H555 būs nopērkamas jūlijā par €59,99. Logitech USB austiņas H530 būs nopērkamas jūlijā par €49,99.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase