Tele2 atver pirmo telekomunikāciju interneta veikalu Latvijā

Tele2 paziņo par pirmā telekomunikāciju interneta veikala Latvijā atvēršanu – veikals.tele2.lv. Galvenā tā priekšrocība ir iespēja klientiem jebkurā laikā iegādāties sev piemērotāko mobilo tālruni kopā ar izdevīgāko tarifu plānu vai vienkārši pieslēgumu bez tālruņa; tas viss ar bezmaksas piegādi visā Latvijā. Atverot interneta veikalu, Tele2 sarūpējis īpašus piedāvājumus – Nokia tālruņus sākot no viena lata, kā arī izdevīgu iepazīšanās akciju citu operatoru klientiem no 11. līdz 14. jūnijam – tarifu plāns Meteorīts tikai par četriem latiem mēnesī. Tele2 AB Grupas uzņēmumiem interneta veikali ir jau desmit darbības valstīs, tagad arī Latvijā.  Šeit tas ir jaunums telekomunikāciju nozarē.

“Latvijā viena no pirmajām nozarēm, kura digitalizējās, bija finanšu nozare, kā rezultātā liela daļa banku klientu lieto internetbanku. Vēlāk sekoja citas nozeres, piemēram, avioindustrija, – daudzi no mums pērk airBaltic biļetes internetā. Tagad Tele2 arī telekomunikāciju jomā ievieš izmaiņas, piedāvājot klientiem attālināto iepirkšanos. Mēs sekojam līdzi tam, kā mainās iepirkšanās paradumi un, lai nāktu tuvāk mūsu klientiem un nodrošinātu ērtāku telekomunikāciju pakalpojumu iegādi, esam atvēruši pirmo telekomunikāciju interneta veikalu Latvijā,” saka Didzis Solims, Tele2 Produktu direktors.

Veikals.tele2.lv platformai tiek izmantots tehnoloģiski augstvērtīgs risinājums, lai klientiem būtu ērti un viegli izvēlēties tālruni, kas piemērots iecerētam tarifu plānam vai tieši otrādi – piemeklēt optimālu tarifu plānu iecerētam tālrunim. Iegādāties iespējams ne tikai balss, bet arī mobilā interneta pieslēgumu datoram un tam nepieciešamo interneta modemu. Interneta veikalā arī citu operatoru pēcapmaksas un priekšapmaksas karšu lietotāji var ērti veikt numura pārnešanu uz Tele2. Jebkurš pircējs var izvēlēties papildpakalpojumus, piemēram, mobilā interneta datu plānu telefonam. Tele2 interneta veikals ir pieejams gan latviešu, gan krievu valodā, kā esošajiem, tā arī jauniem Tele2 klientiem 24 stundas diennaktī.

“Cilvēki jau ir pieraduši iegādāties dažādas preces un pakalpojumus internetā. Klientu apkalpošanas centri mums joprojām ir būtiski, jo vienmēr būs klienti, kuri vēlēsies atnākt un iepirkties veikalā. Savukārt interneta veikalu mēs veidojām ar skatu uz nākotni, jo ticam, ka nākotnē internetā iepirksies būtiska klientu daļa, jautājums ir tikai par to, kad tas notiks. Mēs uzskatām, ka Tele2 interneta veikals ir tālredzīgs projekts un būs veiksmīgs,” piebilst D.Solims.

Tele2 interneta veikals klientiem ir pieejams gan apmeklējot tele2.lv mājas lapu, gan saitē veikals.tele2.lv. Tikai četras dienas, no 11. līdz 14. jūnijam, atverot interneta veikalu, Tele2 piedāvā izdevīgo Meteorīta iepazīšanās akciju citu operatoru klientiem, piedāvājot tarifu plānu Meteorīts nevis par Ls 9, bet par Ls 4 mēnesī. Meteorīts 4 akcijas piedāvājumā ietilpst 2000 bezmaksas minūtes uz visiem tīkliem Latvijā (1500 minūtes Tele2 tīklā; 500 minūtes uz citiem tīkliem), bezmaksas numura noteicējs, bezmaksas 10 MB datu pārraide, īsziņas cena uz visiem tīkliem Latvijā 5,2 santīmi. Līdz ar interneta veikala atvēršanu, Tele2 klienti kopā ar tarifu plānu Brīvais 10 var iegādāties sev piemērotāko Nokia tālruni – klasisko un uzticamo Nokia 2700, salokāmo, stilīgo Nokia 7020 vai Nokia 2710 Navigation Edition ar GPS navigāciju – tikai par vienu latu. Gan Meteorīts 4, gan Nokia tālruņu iegāde ar tarifu plānu ir pieejami arī Tele2 klientu apkalpošanas centros, bet, veicot pirkumus interneta veikalā, klienti var saņemt preces ar bezmaksas piegādi vēlamajā adresē visā Latvijā.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase