Bite pilnībā modernizēs savu tīklu Latvijā ar Huawei sniegto risinājumu SingleRAN@Broad Solution

Kompānija Huawei – pasaules līderis sakaru operatoru nodrošināšanā ar nākamās paaudzes telekomunikāciju tīklu risinājumiem un Bite Latvija – viens no vadošajiem telekomunikāciju operatoriem Baltijas valstīs, šodien kopīgi paziņoja, ka ir panākuši vienošanos, saskaņā ar kuru Huawei piegādās savu telekomunikāciju industrijā vadošo risinājumu SingleRAN@Broad un 4G tehnoloģijas Bitei, lai modernizētu visu operatora tīklu Latvijā.

Saskaņā ar Šanhajā parakstīto vienošanos, Huawei attīstīs Bites 2G/3G/4G mobilo sakaru tīklu visā Latvijā, tajā skaitā nodrošinās pamattīkla un radiopiekļuves tīkla iekārtas un SingleRAN@Broad risinājumu. SingleRAN@Broad ir jauns risinājums, kuru Huawei prezentēja 2010. gadā. Tas tika izstrādāts, lai nojauktu sienas starp dažādiem standartiem un tehnoloģijām (2G/3G/4G) un pavērtu ceļu uz daudzsološu nākotni, kas sagaida platjoslas internetu. Projekta pirmais posms noslēgsies 2010. gada beigās. Izmantojot Huawei jaunākās tehnoloģijas, Bite iegūs ne vien labāku tīkla pārklājumu visā Latvijā, bet arī videi draudzīgu infrastruktūru, kas ļauj ietaupīt vismaz 30% no patērētās enerģijas, kā arī daudz efektīvāku darbību.

“Mums ir patīkami strādāt ar Biti,” sacīja Džeimss Čens, Huawei izpilddirektors Ziemeļu un Baltijas reģionā. “Huawei šis ir pirmais liela mēroga projekts Baltijas valstīs. Esam pārliecināti, ka ar mūsu vadošajām 2G/3G/4G tehnoloģijām un bagāto pieredzi tīklu modernizācijā mēs spēsim nodrošināt mūsu partneri ar augstas kvalitātes tīklu un, vēl vairāk, uzlabot Bites klientu pieredzi, lietojot nākotnes mobilā interneta pakalpojumus – jebkurā vietā un laikā. Turklāt mēs paplašināsim arī mūsu biroju Rīgā, lai labāk apkalpotu mūsu klientus un nostiprinātu Huawei pozīcijas vietējā tirgū.”

Freds Renčaks, Bite Grupas izpilddirektors: “Šis sadarbības projekts kļūs par plašāko mobilo sakaru tīkla modernizācijas projektu Baltijā, kas nesīs vēl vairāk labumu mūsu klientiem. Turklāt šī sadarbība nodrošinās Biti ar augstas kvalitātes tīklu rekordīsā laikā, kas ir stratēģiska prioritāte mūsu kompānijas panākumiem Latvijā. Izmantojot Huawei pieredzi un inovatīvās tehnoloģijas, mēs turpināsim mūsu ātro attīstību, lai nodrošinātu mūsu klientus ar visaugstākās kvalitātes pakalpojumiem visā Latvijā.”

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase