LG HB965TZ Blu-ray mājas kinozāle – piesātinātam skanējumam un daudzveidīgām satura iespējām

Viens no pasaules tehnoloģiju novatoriem LG Electronics (LG) jau šomēnes visiem interesentiem Latvijā piedāvās iegādāties LG HB965TZ Blu-ray mājas kinozāli. Šī audio sistēma ar elegantajiem sienas skaļruņiem nodrošina bagātīgu skanējumu un bezvadu savienojamību neierobežotai satura lietošanai.

LG HB965TZ skaļruņu kopējā jaudas izeja ir 1100 vati. Priekšējo kanālu un aptverošie skaļruņi, kas ir tikai 29 mm plāni, iekļausies jebkurā interjerā, gan novietoti uz statīviem, gan arī piestiprināti pie sienas.

“LG HB965TZ mājas kinozāle eleganti papildina interjeru un nodrošina niansēm bagātu skanējumu,” uzsver LG Electronics Gulf FZE prezidents H. S. Paiks (H. S. Paik). “Turklāt, pateicoties bezvadu satura lietošanas iespējām internetā vai mājas tīklā, tā nodrošina arī neierobežotu piekļuvi saturam.”

Atšķirībā no parastajiem Blu-ray atskaņotājiem, LG HB965TZ iespējams izveidot savienojumu tieši no ierīces – izmantojot Wi-Fi bezvadu interneta piekļuvi. Tāpat lietotāji var izmantot priekšrocības, ko sniedz neierobežotās tīmekļa satura iespējas, tostarp UGC, tīmekļa albumi un laika prognožu informācija. Turklāt, izmantojot BD-Live 2.0 un Bonus View sistēmu, LG HB965TZ piedāvā arī ar filmu atskaņošanu saistītās Blu-ray disku papildfunkcijas.

LG HB965TZ Blu-ray mājas kinozāle ir bezvadu-savienojuma ar DLNA (Digitālo mājas tīkla apvienību) vai CIFS (Interneta kopējo failu sistēmu) saderīgu atmiņas ierīci vai datoru, tā nodrošinot ērtu piekļuvi visai mājas digitālās multivides bibliotēkai. Tāpat to var tieši pievienot arī ārējiem cietajiem diskiem, izmantojot USB kabeli, un atskaņot HD kvalitātes DivX vai MKV filmas.

Vēl LG HB965TZ ir integrēta arī LG uzlabotā audio apstrādes funkcija, tā nodrošinot augstākās kvalitātes skanējumu. LG Sound Gallery tehnoloģija atvieglo precīzu audio noregulēšanu, izmantojot septiņus ekvalaizera iepriekšiestatījumus, tostarp Natural Plus, Game Equalizer, Night Mode, Clear Voice, Bass Blast, MP3 Up-Scaling un VSM Plus. Tāpat LG HB965TZ ir vienkārši savienojama ar jebkuru jaunu HDTV, izmantojot HDMI kabeli, turklāt tai ir arī divas HDMI ieejas citām ierīcēm, piemēram, spēļu konsolēm un mobilajām ierīcēm.

Specifikācijas:
5.1 kanālu / 1100 W
BD-Live un Bonus View
Blu-ray disku atskaņošana 1080 p Full HD
NetCast (YouTube, Picasa, AccuWeather)
TV skaņas ekvalaizera iestatīšana ar optisko ieeju
LG Sound Gallery
2 HDMI ieeja
Bezvadu LAN un DLNA/CIFS
Tieša iPod/iPhone pievienošana un uzlāde
DivX HD/MKV atskaņošana
Ārēja HDD atskaņošana (FAT32, NTFS)

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase