ASV pārdod lielāko no nepabeigtajām privātmajām

Amerikā pārdošana izlikta lielākā nepabeigtā ģimenes māja. David Siegel un viņa sieva Žaklīna nolēmuši pārdot savu  13 guļamistabu un 23 vannasistabu lielo savrupmāju pie Butler ezera par 75 miljoniem ASV dolāru.

Māju sauc par “Versaļu” tāpat kā Francijas pili. 66,800 kvadrātpēdas aizņem telpas, kas aprīkotas ar kondicionētu gaisu no kopējas mājas plātības – 90,000 kvadrātpēdām. Mājai ir divdesmit garāžas vietas un milzīga virtuve ar hibachi grilu, kā lielajās ēstuves. Citas funkcijas ietvertas 7,200 kvadrātpēdās: lielā zāle ar 30 pēdu plašu vitrāžu, divi boulinga celiņi, bērnu teātris, skrituļslidotava.

Nekustamo īpašumu kompānija atklājusi, ka interese ir liela starp starptautisku uzņēmumu vadītājiem no Krievijas, Tuvajiem Austrumiem un vēl citām valstīm, kas labprāt iegādātos šo īpašumu. Kad māja tiks pabeigta tā iegūs titulu kā lielākā ģimenes privātmāja. Pašlaik šī pozīcija pieder Orlando Magic basketbolistam Vince Carter, kura privātmājai ir 42,134 kvadrātpēdas liela. Mājas būvdarbi ir iesaldēti kopš pagājušā gada ekonomikas lejupslīdes. Lai to pabeigtu  ir nepieciešami 12 līdz 18 mēneši.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase