Samsung laiž klajā pasaulē pirmo 3D mājas kinozāli

Samsung Electronics, digitālo mediju un digitālās konverģences tehnoloģiju pasaules līderis, ir prezentējis pasaulē pirmo 3D mājas kinozāli (HT-C6930W), kas ļauj izbaudīt izcilus 3D attēlus un skaņu.

Laižot klajā HT-C6930W kinozāli, Samsung ir pirmā kompānija, kas nodrošina patērētājiem pilnu 3D produktu klāstu, kas ietver 3D televizorus, 3D Blu-ray atskaņotājus, 3D saturu un īpašās brilles.

HT-C6930W kinozāle ir veidota, izmantojot Samsung pieredzi 3D tehnoloģiju izstrādē, kas gūta jau šī gada sākumā, laižot klajā pasaulē pirmo Full HD 3D LED televizoru un 3D Blu-ray atskaņotāju. HT-C6930W atbalsta visus populārākos video failu formātus, to skaitā arī visus pieejamos 3D attēlu formātus. Visi Samsung 3D produkti tiek veidoti tā, lai nodrošinātu tīru 3D attēlu bez dubultošanās un vizuālajiem kropļojumiem, kas ļauj izvairīties no acu noguruma un reiboņiem.

Skatoties filmas vai TV pārraides, būtiska nozīme ir kvalitatīvai skaņai, kas palīdz radīt atbilstošu atmosfēru. Jaunajā kinozālē iestrādātā Samsung Crystal Amp Pro sistēma samazina skaņas kropļojumus un trokšņus, divkārši attīrot ienākošo skaņas signālu un nodrošinot perfekti tīru skanējumu, kā arī maksimāli precīzu analogā signāla pastiprināšanu.

Pievienojot 5.1 kanālu skaņas sistēmai divus vertikālos skaļruņus un izmantojot uz 7.1 kanālu sistēmas balstīto telpisko skanējumu ar 1330 vatu jaudu, HT-C6930W nodrošina 3D attēlu ar teicamu visaptverošo skaņu, ko parastās sistēmas nespēj piedāvāt. Šāds risinājums nodrošina patiesi reālistisku 3D baudījumu jūsu mājoklī.

HT-C6930W kinozāle ir aprīkota ar Wi-Fi bezvadu tīkla tehnoloģijām un AllShare bezvadu savienojuma atbalstu, kas ļauj izveidot bezvadu tīklu starp visām mājoklī esošajām saderīgajām ierīcēm, sniedzot iespēju atskaņot multivides saturu no tādām ierīcēm kā mobilais telefons un dators.

Vēl jo vairāk, uz sīkrīkiem balstītais, vienkārši lietojamais Internet@TV pakalpojums ļauj lietotājiem piekļūt plašam saturam bez papildu samaksas. Aplūkojiet sava televizora ekrānā tādu internetā pieejamo un noderīgo informāciju kā, piemēram, ziņas, laika prognozi, akciju tirgus un valūtas kursu informāciju un filmas. Interesējošā satura un programmatūras atjaunināšana notiek automātiski.

Pateicoties modernajai funkcijai, kas ļauj ar viena tālvadības pults taustiņa spiedienu, nezaudējot attēla augstumu, nomainīt ekrāna formāta malu attiecību no 21:9 uz 16:9, kā arī Automatic Sound Field Optimization funkcijai, kas, nodrošina optimālu skanējumu, automātiski aprēķinot attālumu no skaļruņiem līdz klausītājiem, HT-C6930W pašlaik ir Samsung vismodernākā mājas kinozāle.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase