Sony α spoguļkameras NEX-5 un NEX-3 – profesionāla attēlu kvalitāte vieglā korpusā

Sony jaunās α spoguļkameras NEX-5 un NEX-3, kas nodrošina DSLR attēlu kvalitāti, ir tik plānas, ka tās viegli ieslidināt jakas kabatā vai somā. Atšķirībā no parastām spoguļkamerām, konstrukcija bez spoguļa samazina kameras izmēru tikai līdz 24.2mm (NEX-5) plānākajā vietā. No jauna izstrādātais Exmor™ APS HD CMOS sensors ar 14.2 megapikseļu izšķirtspēju, kas ir ievērojami lielāks nekā ierasts kompaktkamerām, samazina attēlu graudainību līdz minimumam un nodrošina spoguļkameru lietotājiem jau pazīstamos radošos, nefokusētos efektus.

Abas kameras tāpat var fiksēt ātru darbību – līdz pat 7 kadriem sekundē. Attēlus un iestatījumus iespējams aplūkot lielajā un gaišajā 7.5cm (3”) XtraFine LCD ekrānā, kuru iespējams grozīt.

NEX-5 un NEX-3 ir komplektācijā ar kādu no standarta objektīviem – E 16mm F/2.8 vai E 18-55mm F/3.5-5.6 ar iebūvētu SteadyShot attēlu stabilizāciju.
NEX-5 pieejams arī komplektācijā ar E 18-200 F/3.5-6.3 objektīvu, kas aprīkots ar stabilizāciju. LA-EA1 pārveidotājs, kas nopērkams atsevišķi, ļauj pievienot jebkuru no 30 α objektīviem, kā arī agrākos α bajonetes objektīvus.

NEX-5 un NEX-3 tāpat ir pirmās α kameras, kas nodrošina HD video ieraksti, NEX-5 pat ir pieejama pilna HD (1920 x 1080i) video ierakste.

NEX-5 un NEX-3 Sony fotokameras būs nopērkamas šovasar.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Sony α spoguļkameras NEX-5 un NEX-3 – profesionāla attēlu kvalitāte vieglā korpusā”

  1. Artūrs saka:

    visādi labumi kas taisīti ar Sony NEX kameru.
    http://arturslurins.blogspot.com/p/my-works.html

Leave a Reply

Draugiem.lv pase