Samsung laiž klajā ātrāko Story Station ārējo cieto disku ar USB 3.0 savienojuma atbalstu

Samsung Electronics, digitālās patērētāju elektronikas un informācijas tehnoloģiju pasaules līderis, laidis klajā līdz šim ātrāko ārējo cieto disku no sava STORY Station™ produktu klāsta – Samsung Story Station 3.0 ar SuperSpeed USB 3.0 savienojuma atbalstu. Šīs produktu sērijas augstvērtīgākais 3,5 collu ārējais cietais disks tagad sniedz 10 reizes lielāku darbības ātrumu nekā agrākās iekārtas ar USB 2.0 savienojumu, padarot to par ideālu datu uzglabāšanas risinājumu, kas ļauj saglabāt un nolasīt datus vienā acumirklī.

“Samsung STORY™ Station 3.0 ir radīts prasīgiem lietotājiem, kam nepieciešams augsts datu pārraides ātrums un datu drošība, tai pat laikā neupurējot dizaina kvalitāti,” sacīja Samsung Electronics datu nesēju mārketinga viceprezidents H.S. Lī. “STORY Station piedāvā plašas pielietojuma iespējas, kas ļauj lietotājiem pārvietot liela apjoma un augstas kvalitātes multivides saturu ar minimālu gaidīšanas laiku.”

SuperSpeed USB 3.0 savienojums sniedz maksimālo datu pārraides ātrumu 5 gigabiti sekundē (Gbit/s), kamēr USB 2.0 nodrošina vien 480 megabitus sekundē (Mbit/s). Tagad lietotāji var pārvietot 4MB mūzikas failu (ekvivalents 3 minūšu dziesmai) vai attēlu failus (6 megapikseļu kameras augstākās izšķirtspējas foto) vien nieka 0,02 sekundēs, savukārt HD izšķirtspējas filmu – 2,3 minūtēs. Jaunais savienojuma standarts ir atgriezeniski savietojams ar USB 2.0 un 1.1 savienojuma standartiem.

Uzturot Samsung pasaules līmeņa dizaina tradīcijas, STORY Station produktu sērija ir ieguvusi iF Award 2009 godalgu produktu dizaina kategorijā. Minimālistiskais dizains aizgūts no retro elektronikas, sakombinējot to ar pelēka, matēta alumīnija korpusu un sarkanas krāsas logotipu. Korpusa materiāli atbilst RoHS direktīvas noteikumiem, savukārt ventilācijas atveres vienmērīgi izkliedē karstumu un nodrošina stabilu darbību.

Radīts ar rūpēm par apkārtējo vidi, STORY Station 3.0 ir aprīkots ar trim enerģijas taupīšanas režīmiem – idle, sleep un suspend. Gaidstāves enerģijas patēriņš atbilst Eiropas Savienības EuP (Energy Using Products – Enerģiju patērējoši produkti) Gaidstāves noteikumu direktīvai.

STORY Station 3.0 datu nesējs, kas pieejams ar ietilpību no 1TB līdz 2TB, ir daļa no augošā STORY produktu klāsta. Šī produktu līnija piedāvā plašāko klāstu ar pašlaik pieejamajiem premium kategorijas datu nesējiem – STORY Station USB 2.0, STORY Station Plus ar e-SATA un USB 2.0, kā arī jaunāko STORY Station 3.0. Komplektācijā ietilpst šāda programmatūra – Samsung Auto Backup, SecretZone™ un SafetyKey™, kas izmantojami datu šifrēšanai un paroļu aizsardzībai.

Samsung STORY™ Station 3.0 ārējie cieti diski ir pieejami visā pasaulē no 2010. gada aprīļa, un tiem tiks nodrošināta trīs gadu garantija.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase