Ford Focus RS 500

Ford jau kādu laiku iepriekš nāca klajā ar limitēta izlaiduma Focus jaudīgāko modeļa versiju, kas aprīkota ar 2,5-litru turbo benzīna dzinēju, kā jauda palielināta līdz 350 zirgspēkiem. Paātrinājums līdz 100 km/h iespējams 5,6 sekundēs un spēj sasniegt 263 km/h maksimālo braukšanas ātrumu.  Katram Ford Focus RS500 būs plāksnīte ar unikālo kārtas numuru. Īpašās sērijas automobilis būs vai varētu teikt, ka bija pieejams tikai Eiropā, tikai vienā krāsā – īpašā matēti melnā. Bija pieejami tādēļ, ka 12 stundu laikā kopš modeļa pasūtīšanas sākuma tie tika izpirkti. Tādēļ, ka tie būs limitētā skaitā tikai 500 eksemplāri un to cena vēl joprojām nav zināma.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 Responses to “Ford Focus RS 500”

 1. Latweets saka:

  Atvainošos np sākuma par piekasīšanos, bet es nevaru saprast kā latviešu valodā var uzrakstīt kaut ko tādu.

  Paātrinājums no 100 km/h iespējams 5,6 sekundēs un spēj sasniegt 263 km/h maksimālo braukšanas ātrumu.

  Pirmais. Kas tas par paātrinājumu no 100km/h? Paātrinājums ir metri reiz sekunde kvadrātā. 100km.h ir ātrums. Ko dara paātrinājums?

  Otrais. Teikuma priekšmets šeit ir “paātrinājums”. Kā paātrinājums spēj sasniegt maksimālo braukšanas ātrumu? Paātrinājums ir mašīnas nosaukums vai fizikas termins?

  Īpašās sērijas automobilis būs vai arī bija pieejams tikai Eiropā, tikai vienā krāsā – īpašā matēti melnā. Bija pieejami tādēļ, ka 12 stundu laikā kopš modeļa pasūtīšanas sākuma tie tika izpirkti. Tādēļ, ka tie būs limitētā skaitā tikai 500 eksemplāri un to cena vēl joprojām nav zināma.

  Bija bail pirms pēdējā teikuma ielikt komatu un izņemt laukā vārdu “ka”? Es iesaku pārlasīt pēdējo teikumu atsevišķi no pārējiem lai saprastu kādu sviestu tajā ir mēģināts pateikt.

  Vārdi “bija pieejami” ir jāieliek pēdiņās.

 2. […] auto vietnē jauki 405 ”poniji”. Auto tika salīdzināts Top gear raidījuma ar Ford Focus RS 500 limited edition, kas vadāmības ziņā neturejās līdzās Volvo, kuram ir visu četru riteņu piedziņa un […]

Leave a Reply

Draugiem.lv pase