Samsung ievieš tirgū pasaulē pirmo 3D Blu-ray atskaņotāju

Samsung Electronics, daudzkārt apbalvotais patērētāju elektronikas novators, atzīmē sava pasaulē pirmā 3D Blu-ray atskaņotāja klajā laišanu. Ar Blu-ray disku asociācijas (BDA) sertifikātu un 2010.gada CES Labākā novatorisma godalgu apveltītais Samsung BD-C6900 Blu-ray atskaņotājs simbolizē jaunas ēras sākumu mājas izklaides jomā, kas dāvās patērētājiem iespēju izbaudīt Full HD 3D attēlu.

Pateicoties pastāvīgam pieprasījuma pēc 3D satura pieaugumam, Samsung ir lepns kļūt par pirmo patērētāju elektronikas ražotāju, kas dāvā iespēju ļauties izklaides baudīšanai un skatīties savas iecienītās filmas 3D Blu-ray formātā, neizejot no mājām.

Samsung BD-C6900 atskaņotājs tirdzniecībā ASV nonāca jau pagājušajā nedēļā (ceturtdienā, 11.martā) jau pirms tā parādīšanās Eiropas tirgos. Savukārt Baltijas valstīs jaunais Blu-ray atskaņotājs būs nopērkams no aprīļa, un tā cena būs aptuveni 280 latu.

Līdz ar Samsung BD-C6900 atskaņotāja parādīšanos tirgū izklaides entuziasti varēs pirmo reizi vēsturē izbaudīt 3D saturu uz saviem Blu-ray atskaņotājiem, turklāt šo iespēju papildinās daudzkanālu HD visaptverošā skaņa. Ar plānu, elegantu dizainu un caurspīdīgu pārsegu apveltītais Samsung BD-C6900 atskaņotājs nodrošina pilnvērtīgas 3D Blu-ray, standarta Blu-ray un DVD disku atskaņošanas iespējas, tādējādi piedāvājot patērētājiem daudzveidīgas satura atskaņošanas iespējas.

Ierīce ir arī spējīga straumēt video, mūziku un fotogrāfijas starp dažādām mājas izklaides tīkla iekārtām, un, izmantojot iebūvēto Wi-Fi atbalstu, patērētāji var arī piekļūt Samsung Internet@TV funkcijai caur savu Blu-ray atskaņotāju, turklāt pat tad, ja viņiem nav Samsung HD televizora. Jaunā Internet@TV platforma nodrošina skatītājus ar piekļuvi plašam izklaides iespēju klāstam, sākot no video un mūzikas, beidzot ar sociālajiem tīkliem, ziņām un citiem pakalpojumiem.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase