Ekskluzīvā VISA Black Card

Pasaule prestižākā un ekskluzīvāka kredītkarte ir Black Card.

Karte paredzēta cilvēkiem, kas pieprasa visu labāko un ekskluzīvāko, ko pasaulē var dabūt. Šī karte nav parasts plastmasas gabals, tā izgatavota ar oglekļa jeb karbona pārklājumu. Karte protams nav paredzēta visiem, faktiski karšu īpašnieku auditorija aprobežojās ar 1% no ASV dzīvojošajiem, kuriem tiek nodrošināta visaugstākā pakalpojumu kvalitāte. Tātad Black Card īpašnieki iegūst šis ekskluzīvās privilēģijas: ierobežota kartes īpašnieku auditorija, 24 stundu apkalpošanas serviss, ekskluzīva atlīdzību programma, luksus dāvanas, patentēta karbona karte, utt. Droši varat mēģināt pieteikties Black Card mājaslapā, kurā arī varēsiet noskatīties reklāmas videoklipu – varbūt Jūs spēsiet to dabūt.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

4 Responses to “Ekskluzīvā VISA Black Card”

 1. ano saka:

  Viņiem ir konkurence. Iedziļinoties, no troņa viņiem neizdosies tāpat nogāzt American Express piedāvājumu 😉 Pat ar visu karbonu :) Tiem manliekas titāna vienu brīdi bija tas pasākums, vai ir. Turklāt Gada apmaksa ir 5 reizes lielāka un vispār daudz sarežģītāki noteikumi.

 2. Mārcis saka:

  varetu tā būt, intereses pēc bus mazliet japarakajas netā varbut atradišu, būtu interesanti salīdzināt.

 3. ano saka:

  Izskatās ar AmEx konkurent būs pagrūši tik cik mārketings, doma pelnīt tik ar to kuri jūtās īpaši nevis ir 😀 http://bit.ly/aw1Ouf

 4. Kirils saka:

  es laikam neietilpstu tajā 1%.
  “We’ve noticed your cookies and/or javascript is turned off. You must turn it on to continue with the application.”

Leave a Reply

Draugiem.lv pase