Latvijā pieejams jaunākais BlackBerry viedtālrunis – BlackBerry Bold 9700

Sākot ar šodienu Bite Latvija piedāvā jaunāko BlackBerry viedtālruni – BlackBerry Bold 9700, kas atbalsta 3G tehnoloģiju, ir aprīkots ar datu kompresijas tehnoloģiju un izmanto ievērojami mazāku datu apjomu nekā citi mobilie tālruņi. BlackBerry viedtālrunim ir augsta drošības pakāpe un to izmanto dažādas valstu valdības un starptautiskas organizācijas, piemēram, NATO.

„BlackBerry Bold 9700 viedtālrunis sniedz augstas kvalitātes iespējas un atvieglo ikdienas biznesa jautājumu risināšanu gan uzņēmējiem gan individuāliem BlackBerry servisa cienītājiem. BlackBerry Bold 9700 viedtālruņa iezīmes un tehniskās iespējas ir pārdomātas līdz sīkākajai detaļai, lai noteiktu jaunu standartu un kļūtu par līderi biznesa mobilo tālruņu sfērā,” uzsver Bite Latvija tirdzniecības daļas direktors Kaspars Buls.

BlackBerry Bold 9700 viedtālrunim ir augstas izšķirtspējas ekrāns, pilna QWERTY tastatūra, kas nodrošina ērtu rakstīšanu, integrēta 3G, GPS un Wi-Fi tehnoloģija, jaunākā BlackBerry operētājsistēmas versija 5.0 un 3.2 megapikseļu digitālā kamera. Jaunā BlackBerry Bold 9700 dizains veidots tā, lai tālrunis būtu vēl mazāks un vieglāks, nodrošinot tikai 122 g svaru. Šis viedtālrunis ir aprīkots ar skārienjūtīgu kursora vadības paneli, kas ir veidots pēc portatīvo datoru kursora vadības paneļa principa. Navigācija tālrunī tiek veikta, viegli uzspiežot vai klikšķinot.

BlackBerry viedtālruņi ir aprīkoti ar datu kompresijas tehnoloģiju, kas, sūtot un saņemot e-pastus vai pārlūkojot internetu, izmanto mazāku datu apjomu nekā citi mobilie tālruņi, turklāt vienreiz uzlādētu Blackberry Bold 9700 bateriju var izmantot līdz pat 4 dienām. BlackBerry serviss visā pasaulē ir pazīstams ar savu e-pastu servisu. E-pasta pielikumu pārlūkošanai viedtālrunis nodrošina tādu programmu kā Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Adobe PDF atbalstu.

BlackBerry viedtālruņi visā pasaulē, tostarp arī Latvijā, kļūst arvien populārāki. 2009. gada pēdējā ceturksnī pasaulē tika pārdoti vairāk nekā 10 miljoni BlackBerry viedtālruņu. Bite Latvija 2009. gada pārdošanas dati uzrāda tirdzniecības pieaugumu vairāk kā par 70%, salīdzinot ar 2008. gada rezultātiem. Pagājušajā gadā BlackBerry viedtālruņi kļuva par populārākajiem tālruņiem ASV. BlackBerry ražotājs, Kanādas uzņēmums Research in Motion, žurnāla Fortune  pārskatā tika atzīts par visstraujāk augošo uzņēmumu.

„Pasaules tendence rāda, ka BlackBerry ir nozīmīgs viedtālruņu segmenta līderis, ko izvēlas ne tikai biznesa klienti, bet arī individuāli BlackBerry servisa cienītāji. 2009. gadā BlackBerry pārdošanas rezultāti ASV pat apsteidza iPhone. Mēs esam pārliecināti, ka Latvijā tāpat kā visā pasaulē jaunajam BlackBerry viedtālrunim būs daudz cienītāju, kas novērtēs tā funkcionalitāti un kvalitāti,” norāda Kaspars Buls.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 Responses to “Latvijā pieejams jaunākais BlackBerry viedtālrunis – BlackBerry Bold 9700”

  1. Robchiks saka:

    tad jau labāk ihponu

  2. Ta nav ka vins ir pieejams tikai tagad es jau sho brinumu kadu menesi lietoju un man tiesam vins patik tiesam patikami rakstit

Leave a Reply

Draugiem.lv pase