Ribbon – pasaulē zaļākā lampa

SKAISTA UN VIEGLI LIETOJAMA

Ribbon piedāvā Jums ekonomiskas un stilīgas galda lampas. Lampu iespējams pielāgot lietotāja noskaņojumam, attiecīgi apgaismojot atbilstošo vietu pēc noskaņas, vēlmēm un nepieciešamības, kā arī tā ir viegli transformējama. Ir iespējams noregulēt gaišu baltu apgaismojumu vai mājīgi dzeltenu atkarībā no apstākļiem.

PĀRSPĒJ LED UN LUMINISCENCES SPULDZES

Salīdzinot ar daudz dārgākajām LED spuldzēm, Ribbon piedāvā labāku gaismas produkciju ar lielāku krāsu temperatūru diapazonu. Iespaidīgs ieguvums Ribbon lampām ir no Cold Cathode Fluorescent (CCFL) tehnoloģijas, ko parasti izmanot, lai apgaismotu plakanā paneļa LCD displejus. Cold Cathode piedāvā pārsteidzošu energoefektivitāti – zemu sakaršanas temperatūru, 15’000 tūkstošus stundas regulāru lietošanu un vairāk nekā divas reizes ilgāku dzīvotspēju nekā luminiscences spuldzēm.

ENERGOEFEKTĪVA ZAĻĀ LAMPA

Bez iespaidīgās energoefektivitātes un zemas siltuma jaudas, Ribbon ir projektējis tā, lai CCFL spuldzīti var nomainīt bez pienākuma atbrīvoties no visas lampas, nodrošinot tai izmantošanu gadu desmitiem. Tā ir arī 85% pārstrādājama un paredzēta demontāžai, kad ir nolietota. Sīkāku informāciju var atrast Ribbon mājaslapā, kur tai norādītā cena ir 148$ ASV dolāri.

IEGUVUMU TABULA

Tabulā ir norādīta visa veida efektivitāte izmantojot dažādas spuldzes. Šādas tehnoloģijas lampas tiek izmantotas dažāda tipa monitoros un arī auto lukturos, kā spilgts piemērs ir BMW CCFL ”angel eyes”

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Ribbon – pasaulē zaļākā lampa”

  1. Kristīne saka:

    Sveiki!Man šīs lampas ieinteresēja!
    Gribēju uzzinat, kādā cenā ir š°īs lampas un cik ekonomiskas tās ir!Un vai ir iespējamas vēl kāda krāsu gamma šīm lampām.
    Paldies jau iepriekš!

Leave a Reply

Draugiem.lv pase