No Ženēvas: Mercedes-Benz F800 Style

Mercedes-Benz F800 Style konceptauto, kura debija gaidāma Ženēvas auto izstādē nākamajā mēnesī ir ļoti saistīta ar Mercedes-Benz paziņojumu presei par zaļā auto tehnoloģijām. Bet domāju vairumam no Jums vairāk interesēs auto dizains. Principā šis ir nākamās paaudzes CLS-klases sedans. Pirmais iespaids, kas paliek atmiņā, ir iespaidīgais auto purns. Priekšējais režģis atspoguļo Mercedes-Benz SLS AMG. Nevar nepamanīt liesmu apskauto atveidojumu auto kopējā aerodinamikā, ko veidojis Chris Bangle. Tā kā šis ir koncepts, cilvēkiem ir jādod pilnīgs priekšstats par jaunā auto veidolu – aizmugurējās durvis ir slīdošas un auto salons sci-fi cienīgs. Nav gan konkrēti norādīts vai F800 būs paredzēts kā hibrīds un moderns zaļo tehnoloģiju izmantotājs.

Mercedes veidots ar elastīgu piedziņas platformu. Reālākā no iespējām ir plug-in hibrīda sistēma, kā pamatā ir V6 no modeļa S400 blueHYBRID. Plug-in ir gāzes un elektriskā sistēma, kas kombinējot dod 400 zirgaspēku jaudu.

F800 jēdzienā ieviestas arī divas jaunas tehnoloģijas, kas bez šaubām parādīsies gaidāmajos modeļos. Distronic Plus Traffic Jam palīgs ir uzlabotā versija Mercedes “aktīvajai kruīza kontroles sistēmai”, kas tagad var vadīt mašīnu, izmantojot līknes. Un arī jauna ir PRE-SAFE 360 grādu sistēmu, kas paplašina esošos Pre-Safe sadursmes atklāšana / mazināšanas sistēmas auto aizmugurē un ļauj izvairīties no papildu ķēdes reakcijas negadījumiem uz ielas sadursmēs, gan ar citiem auto, gan ar cilvēkiem. Pagaidām tas ir tikai ieskats Mercedes-Benz nākotnē, iespējams zaļo tehnoloģiju automašīnā, bet līdz atklāšanai Ženēvas auto izstādē Mercedes tomēr saglabā intrigu un neatklāj vai tā ir patiesība.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “No Ženēvas: Mercedes-Benz F800 Style”

  1. eJaunzems saka:

    hmm…. man patīk!

Leave a Reply

Draugiem.lv pase