HP laiž klajā lētāko Officejet daudzfunkcionālo drukas iekārtu

Jaunais HP tintes printeris Officejet 4500 All-in-One, kas pirmo reizi tika izrādīts Sanfrancisko izstādē „Macworld 2010”, piedāvā drukas, kopēšanas, skenēšanas, kā arī faksa sūtīšanas un saņemšanas funkcijas.  Officejet 4500 AiO ir īpaši piemērots neliela uzņēmuma vai mājas birojam – apvienodams sevī visas svarīgākās attēlveidošanas funkcijas un aizņemdams pavisam nelielu darba virsmu, tas piedāvā vislētākās krāsainās izdrukas izmaksas par lappusi tintes printeru kategorijāi.

“HP tic uzņēmējdarbības garam, tāpēc cenšas radīt produktus, kas palīdz klientiem pārvērst idejas realitātē”, uzskata HP tintes printeru biznesa risinājumu (Inkjet Business Solutions) vice prezidents Hatems Mostafa (Hatem Mostafa) . „Piedāvājot nelielu lietošanas izmaksu printerus un pieeju mārketinga veidnēm, mēs varam palīdzēt mazajiem uzņēmumiem visā pasaulē maksimāli veicināt produktivitāti un veiksmīgi reklamēt viņu zīmolus.”

Printeri ir iespējams pieslēgt datoram gan ar vadu, kā arī mobiliem lietotājiem parocīgajā bezvadu savienojumā (Officejet 4500 Wireless modelis). Ar Officejet 4500 lietotājs varēs izdrukāt dažāda formāta dokumentus līdz A4 izmēram – brošūras, skrejlapas, aploksnes, uzlīmes u.c.

Iekārta savienojama gan ar Microsoft Windows®, gan Mac OS X Snow Leopard vidi. Tajā ir iebūvētas Ethernet un bezvadu tīkla (HP Officejet 4500 Wireless All-in-One) pieslēguma iespējas.

Domājot par lietotājiem, kam ir svarīga iekārtas resursu efektīva izmantošana ilgtermiņā, HP ieviesis HP Smart Web Printing programmrīku. Tas piedāvā noformēt un izdrukāt tikai to konkrēto interneta lapu saturu, kas lietotājam nepieciešams, novēršot drukas izejvielu nelietderīgu izmantošanu.

Izvēloties HP 901XL Black Officejet tintes kasetnes, printeris drukās līdz pat trim reizēm lielāku melnbaltu dokumentu apjomu, kas ir īpaši svarīgi mazajiem uzņēmumiem. Drukājot uz papīra ar ColorLok® atzīmi, dokumenti ilgāk saglabās labu drukas kvalitāti un tik drīz neizbalēs.

  • HP Officejet 4500 All-in-One Latvijas veikalos parādīsies ar 2010. gada aprīli mazumtirdzniecības cenā no 89 eiro.
  • HP Officejet 4500 Wireless All-in-One modelis, kas papildu piedāvā bezvadu savienojumu, Latvijā būs pieejams no 2010. gada aprīļa, tā aptuvenā cena 119 eiro.

HP Officejet 4500 All-in-One sērijas printeros lieto HP 901 Officejet melno tinti, HP 901 Officejet trīs krāsu tinti un HP 901XP Officejet melno tinti.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase