Kahn Range Rover Sport RS600

Britu auto tūninga kompānija Kahn, ir laidusi klajā jaunāko Range Rover Sport uzlaboto versiju, kuru nodēvējuši par RS600. Tūnētajā Kahn paketē atrodams jauns aerodinamikas sastāvdaļu komplekts, jauns body kits ar pārveidotiem priekšējiem un aizmugurējiem bamperiem, sānu sliekšņiem un aizmugurējo antispārnu. Augstas klases riepas ietin 22′ collu RS vieglmetāla diskus.

RS600 salona interjers ir ekskluzīvs, moderni apšūta ādas stūre, un sēdekļi, kā arī priekšējais panelis. Izmaiņas arī veiktas spidometrā, kam uzstādīta elektriskā zilās krāsas gaisma, pēc Kahn domām tas izskatās daudz interiģējošāk nekā bāzes Range Roveram. Kahn pievienojis augstas klases skaņas sistēmu un dzinēja uzlabošanas rezultātā Range Rover Sport jaudu palielinājis līdz 600 zirgspēkiem, tā arī radies nosaukums RS600.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Kahn Range Rover Sport RS600”

  1. […] tūninga krāsu elementiem. Iepriekš jau esam redzējuši līdzīgas Land Rover versijas tikai melnbaltās krāsās. Tikai šoreiz komplektācijā ietilpst arī speciāli izgatavots rokas pulkstenis, kas paredzēts […]

Leave a Reply

Draugiem.lv pase