Samsung Monte – perfekts telefons pilnvērtīgas skārienvadības cienītājiem

Samsung Electronics, vadošais mobilo telefonu ražotājs, prezentējis Samsung Monte (S5620) – savu jauno pilnvērtīgas skārienvadības mobilo telefonu elegances cienītājiem.

Sakaru rīks ir laists klajā ar virkni multivides funkciju un smalku, dabisku dizainu, kas papildināts ar izsmalcinātu, glancētu noformējumu, tādējādi piedāvājot augstas klases sakaru rīka stilu un veiktspēju par draudzīgu cenu. Līdz ar izcilo dizainu un intuitīvo TouchWiz 2.0 Plus lietotāja saskarni, Monte ir radīts, lai kļūtu par jaunāko un visiekārojamāko pilnvērtīgas skārienvadības ierīci.

Samsung Monte ir daudz ko piedāvāt sociālo tīmekļvietņu aktīvistiem, jo tā aprīkojumā ir komplekts ar integrētām sociālo tīklu aplikācijām, tai skaitā Facebook un MySpace, tādējādi ļaujot lietotājiem piekļūt saviem profiliem jebkurā laikā un vietā. Monte piedāvā modernus Twitter un Bebo sīkrīkus, kā arī multi-ziņapmaiņas iespējas, lai ļautu lietotājiem čatot reālajā laikā caur viņu izvēlēto pakalpojumu sniedzēju.

Lai kļūtu par ideālu papildinājumu pastāvīgā tiešsaistē esošo lietotāju dzīvesstilam, Monte piedāvā arī GPS moduli ar Google Latitude™ atbalstu, kas parāda, kur jūs atrodaties un kas ļauj arī jūsu draugiem pastāvīgi uzzināt jūsu atrašanās vietu. Apvienojot šo iespēju ar ģeomarķēšanas funkciju, lietotāji var pievienot fotogrāfijām arī ģeogrāfisko informāciju, lai dalītos ar draugiem savu ceļojumu pieredzē. Vēl pie savienojumu iespējām jāmin WiFi atbalsts, Exchange ActiveSync atbalsts piekļuvei Outlook e-pasta kontiem, kā arī Google Sync™. Tādējādi lietotāji var vienlaicīgi atjaunināt savu sociālo tīklu laika plānojumu un Outlook kalendāru.

“Samsung Monte ir radīts tiem, kas novērtē skaistu dizainu, izcilu veiktspēju un draudzīgu cenu,” sakaa Samsung Electronics Mobilās komunikācijas biznesa nodaļas vadītājs JK Šins. “Telefons sniedz lielisku funkciju klāstu, kas ietver arī integrētas sociālo tīklu aplikācijas, kā arī piedāvā gudru lietotāja saskarni, smalku dizainu un plašas savienojumu iespējas”

Lai ikvienam parādītu bagātīgo un saistošo iespēju klāstu, Monte ir aprīkots ar 3 collu WQVGA LCD ekrānu, kas piedāvā 16:9 attēla malu attiecību. Vēl telefonā ir iebūvēta 3,2 megapikseļu fotokamera ar daudzām papildus funkcijām, tai skaitā smaida noteicēju, panorāmas uzņemšanas iespēju un sejas noteicēju. Papildus ērtībām telefons ir aprīkots arī ar Viedās atbloķēšanas un Viena pieskāriena tālummaiņas funkcijām.

Latvijā Samsung Monte būs nopērkams jau aprīļa sākumā un tā cena būs aptuveni 155 lati.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase