AC Schnitzer BMW X1

Pasaules pirmizrādi piedzīvojušais mazais parketnieks BMW X1 jau izgājis vācu tūninga ateljē AC Schnitzer pārbūvi un kļuvis nepārprotami sportiskāks, agresīvāks un, protams, izskatīgāks. Tūnēto X1 savām acīm varēs redzēt ikviens drīzumā gaidāmajā Ženēvas auto izstādē  no 4. līdz 14. martam.

Šeit atkal, AC Schnitzer nosaka pilnīgi jaunus standartus braukšanas baudai premium kompaktklases segmentā. Parketnieks pieejams ar 6 cilindru benzīna dzinējiem un 3 cilindru dīzeļa spēkstacijām. BMW X1 xDrive23d ir paaugstināta jauda dīzeļdzinējos no 150 kW/204 ZS ar BMW TwinPower Turbo un Common Rail iesmidzināšanu. Attīstot līdz pat 240 zirgspēku jaudu vien ar 2,3 litrīgu dīzelīti. Iespaidīgi, bet tas vēl nav viss! Arī 1,8d un 2,0d motoriem ir uzstādīta Common Rail iesmidzināšanas sistēma un turbokompresors. Līdz ar to AC Schnitzer tūninga paketes uzlaboti spridzekļi sasniedz attiecīgi 171 un 210 zirgspēku jaudu! Protams, šīs tūninga paketes tiek uzstādītas arī sDrive un xDrive versijām. Jaudīgākā versija xDrive 28i, tiks aprīkota ar 3 litru benzīna dzinēju.

AC Schnitzer X1 stils ir tendēts uz veiklību un precizitāti. Rūpnīcā ražojot oriģinālo X1 izmantojot sarežģītas piekares tehnoloģiju mazulim ir panākta cieta ķermeņa struktūra, bet AC Schnitzer papildus nodrošina perfektu līdzsvaru starp sporta veiktspēju un braukšanas komfortu. Tūninga rezultātā uzstādītā aerodinamikas pakete saskaņo efektīvu koncepciju.  Priekšējais spoileris kopā ar aizmugures jumta spoileri uzlabo piespiedējspēku un nodrošina papildu saķeri ar ceļu. Estētiskajā ziņā AC Schnitzer aerodinamiskās konversijas uzsver izteiksmīgu stilu, lai novērotājs no pirmā acu uzmetiena pamanītu sportiskas ambīcijas AC Schnitzer X1 parketniekā.

Tūnings salonā ievieš iespaidīgus, jaunus un sportiskus dizaina elementus. Sportiski greznajā “Exclusiv” interjērā ietilpst karbona apdares salons, ar ādu apdarināts ātrumkārbas pārslēgs, alumīnija rīku pogas, “Black Line” alumīnija segums priekš i-Drive sistēmas kontroliera, alumīnija rokas bremzes rokturi un pedāļi, un plīša kāju paklājiņi. Lai apslāpētu motora rūkoņu, salons ir nopakots ar Schnitzer trokšnu slāpētāju.

Lai arī tūnētais X1 saglabā stilīgo izskatu ar pievilcīgo ārieni un sportiskajiem izpūtējiem ar hroma apdari, attēlos redzami piecu dubulto spieķu bicolor apdares 18′ diski, kas lieliski papildina dizainu. Tāpat AC Schnitzer sniedz iespēju X1 apaut arī ar 19′ un 20′ collu diskiem.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 Responses to “AC Schnitzer BMW X1”

  1. klanis saka:

    Interesants ir tas pārnesuma indikators-displejs uz ātrumkloķa, tikai praktiskā pielietojuma tam nav nekāda, jo kurš normāls cilvēks braucot skatās uz ātrumkloķi?

  2. Agnese saka:

    Normals cilveks nevar tiesibas nokartot ja skatas uz atrumkloķi ;D

Leave a Reply

Draugiem.lv pase