Samsung prezentē pirmo LTE tīmekļdatoru – N150

Samsung Electronics, vadošais nākotnes mobilo un IT tehnoloģiju izstrādātājs, izstādē Mobile World Congress 2010 demonstrēja pasaulē pirmo Long Term Evolution (LTE) tīmekļdatoru. Samsung pašu radītā LTE modema mikroshēma Kalmia ir ļāvusi izstrādāt maza izmēra tīmekļdatoru ar LTE standarta atbalstu. Pateicoties kompānijas jaunākajam izstrādājumam – sērijveidā ražotajam LTE USB modemam, Samsung līdz ar lielāko šāda veida ierīču klāstu vēl vairāk nostiprina savas līderpozīcijas nākamās paaudzes mobilo tehnoloģiju industrijā.

Samsung tīmekļdators N150 pašreiz tirgū ir pieejams ar HSPA 3G un WiFi tīkla savienojuma standartu atbalstu, un līdz ar pakalpojumu pieejamību un tirgus pieprasījumu tas būs nopērkams arī ar LTE standarta atbalstu. LTE standarta ieviešana nodrošinās liela ātruma, zemas aiztures un plašas pieejamības savienojumu visiem tiem lietotājiem, kas vēlas piekļuvi lielam datu apjomam jebkurā laikā un vietā. Pirmo reizi sakaru operatori, gatavojoties nākamās paaudzes tīkla nodrošinājuma uzstādīšanai, varēs gala lietotājiem piedāvāt arī augstas jaudas produktus, lai pierādītu jaunā tīkla veiktspēju un plašās iespējas.

Pateicoties augstās kvalitātes dizainam un lieliskajai funkcionalitātei, Samsung N150 sniegs lietotājiem visu, kas viņiem nepieciešams portatīvā tīmekļdatorā. N150 aprīkojumā esošais 10,1” pretatspīduma LED ekrāns dāvā lietotājiem kvalitatīvus attēlus ar vissmalkākajām detaļām un košākajām krāsām, turklāt bez nepatīkamajiem spoguļatspīdumiem, kas rodas spožā gaismā vai saulainos laikapstākļos. Šis energoefektīvais ekrāns darbojas roku rokā ar N150 optimizēto datu apstrādes procesoru un Samsung pašizstrādāto baterijas veiktspējas uzlabošanas risinājumu, tādējādi nodrošinot izcilu baterijas darbības laiku – līdz pat 8,5 stundām*.

Izmantojot integrēto Easy Resolution Manager rīku, tiek piedāvāta ļoti ērta iespēja mainīt ekrāna izšķirtspēju, ja kādai aplikācijai vai spēlei ir nepieciešama 1024 x 768 punktu izšķirtspēja. Pie papildus vizuālo mediju uzlabojumiem jāmin integrētā Digital LiveCam kamera, kas izmantojama video konferencēm un tiešsaites ziņapmaiņai. Iebūvētā tīmekļa kamera, iekšējais mikrofons un austiņu pieslēgvieta nodrošina arī vienkāršu un izmaksu ziņā efektīvu veidu, kā, izmantojot video konferences, tiešsaites ziņapmaiņas vai VoIP telefonijas iespējas, vienmēr sazināties ar saviem draugiem un ģimeni.

“N150 ir gudra un eleganta izvēle, kas atbilst visām jūsu galvenajām mobilās datu apstrādes vajadzībām,” skaidro Samsung IT risinājumu biznesa viceprezidents Kuaiju Ums.  “Mēs redzam arvien pieaugošu vajadzību pēc datu apstrādes pakalpojumiem neatkarīgi no tā, vai patērētājs atrodas iekštelpās, ārā vai arī kustībā. Līdz ar mūsu pilnvērtīgo Total Solution risinājumu, kas ietver gan pamata mikroshēmas, gan virkni dažādu ierīču, mēs saviem patērētājiem piedāvājam patiesi vērtīgu produktu.”

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase