Lumma CLR X650 M

Tūninga atlejē „Lumma” laidusi klajā sava jaunā sportista pirmos attēlus. BMW X6 CLR X650 M plašākai sabiedrībai atrādīs nākamā mēneša Ženēvas auto izstādē. Balstoties uz BMW X6 M bāzes, jaunais CLR X650 M izskatā neapšaubāmi atšķiras ar jaunu body kitu, proti, jauni buferi gan priekšā, gan aizmugurē, sānu sliekšņi, aizmugurējais spoileris un sporta difuzors, melnās, mežonīgās ventilācijas sprauslas, pazeminātā piekare un 23 collu diski no Lumma Design to padara par ļoti iekārojamu.

Līdz šim jaudīgākais standarta modelis X6 M attīstija 555 zirgspēkus un 680 Nm, bet Lumma par pamatu ņemot šo 4,4 litru V8 dzinēju dzinēja parametrus uzlabojusi līdz neiedomājamiem 650 zirgspēkiem un 830 Nm. Tagad Lummas mazulis 100km/h spēj sasniegt 4,5 sekundēs un attīstīt maksimālo ātrumu līdz pat 312 km/h. Lieki piebilst, ka ar šādu izskatu un pazeminātu klīrensu BMW džips upurējoties tūningam zaudē lielākoties visas SUV priekšrocības.

„Lumma”, kas pērn svinēja savu 20 gadu pastāvēšanas jubileju, atrodas Vācijā un specializējas ne tikai „BMW”, bet arī „Mercedes-Benz”, „Porsche” u.c. vācu markas automobiļu pārveidē. Interesanti, ka joprojām pieejami „Lumma” tūninga produkti pat no 91.gada ražotajam 3.sērijas (E36) modelim, kas Latvijā šobrīd ir ļoti populārs.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase