Porsche dizaina telefons P’9521

P’9521 viena no iezīmem ir pirkstu nospiedumu lasītājs, kas skaidri identificē lietotāju un tādējādi nodrošina drošu piekļuvi personas datiem. Turklāt atsevišķus pirkstu nospiedumus var piešķirt īpašu numuru vai tālruņa funkcijām, veicot elementāras darbības. Arī standarta PIN kodu var aizstāt ar pirkstu nospiedumu. Know-how ir tehnoloģija saņēma Sagem atzinību, pieredze ar biometriskajiem datiem.
Foto / Video: P’9521 aprīkots ar auto-focus video un fotokamera ar 3,2 megapikseļu izšķirtspēju, integrēta flash un digitālā tālummaiņa. Rotējošais ekrāns padara to viegli un ērti izmantojamu. AM-OLED tehnoloģijas nodrošina ļoti augstas kvalitātes krāsās, ārkārtīgs spožums un perfekts skats no jebkura leņķa.

Mūzika: P’9521 lepojas ar MP3 atskaņotāju, trīs skaļruņiem un stereo kvalitātes skaņu.

Internet: EDGE tehnoloģijas (Enhanced Data Rates for GSM Evolution), P’9521 piedāvā ļoti ātrdarbīgu piekļuvi internetam. Jaunais mobilais tālrunis būs pieejams Porsche Design veikalā un īpašiem mobilo telefonu mazumtirgotājiem visā pasaulē. Mobilais telefons netiks pārdots ASV, Japānā vai Korejā.

Citi interesanti raksti:

Plāns un ērts telefons
Jacob Palmborg izveidojis ērtu telefona konceptu ar skārienjūtīgu OLED virsmu un pirkstu nospiedumu...
Porsche dizaina ragaviņas
Tradicionāli Porsche nesaistās ar sniegu, pirms SUV tirgus iekarošanas un pirms Porsche ragaviņu...
Adidas un Porsche sporta dizaina apavi 2010
Viena no tendencēm ko var novērot luksus preču sektorā ir brendu apvienošanās ar citu brendu...

Komentēt rakstu

Draugiem.lv pase