LG Electronics un Viking izveido stratēģisko apvienību

Tehnoloģiju novators LG Electronics, Inc. un komerciālo virtuves iekārtu ražotājs Viking Range Corporation izveidojuši jaunu stratēģisku apvienību. Sadarbība ietvers izstrādājumu apmaiņu un kopīgu iepirkumu procedūru izveidi, pētniecības, izstrādes un pakalpojumu resursu koplietošanu, kā arī plašākas izplatīšanas iespējas.

Saskaņā ar vienošanos, LG plāno iegūt vairāk klientu ASV, jo Viking ASV dīleriem būs iespēja izplatīt LG sadzīves tehniku. Tas papildinās jau esošo LG tīklu ASV, ko veido valsts un reģionālie sadzīves tehnikas dīleri. Sadarbībā ar LG, Viking plāno palielināt savu starptautisko izplatību, īpaši strauji augošajos Āzijas/Klusā okeāna tirgos.

Viking Range Corporation izpilddirektors Freds Karls juniors (Fred Carl, Jr.) komentē: „Apvienošanās ar LG nodrošinās jaunas izaugsmes iespējas mūsu lojālajiem izplatītājiem, un vienlaikus Viking būs iespēja strādāt ar vienu no spēcīgākajiem zīmoliem un vadošajiem sadzīves tehnikas ražotājiem pasaulē. Turklāt šī apvienība ietver arī nākotnes sadarbības iespējas izstrādājumu attīstības jomā.”

„Jaunizveidotā apvienība veicinās LG un Viking zīmolu, tehnoloģiju, mārketinga un izplatīšanas attīstību, ļaujot abiem uzņēmumiem nodrošināt plašākas klientu vajadzības,” uzsver Džeimss Šads (James Shad), LG Electronics ASV prezidents. „Viking izveidojis izcilu zīmolu, tāpēc LG ar lepnumu uzsāk sadarbību ar ASV kvalitātes un klientu apkalpošanas simbolu.”

Sagaidāms,  ka Viking izplatītāji sāks piedāvāt LG sadzīves tehniku 2010. gada 2. ceturkšņa sākumā.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase