LG mobilo tālruņu čempionātā noskaidros pasaules ātrāko teksta ievadītāju

Sadzīves tehnikas un mobilo tālruņu ražotājs LG Electronics (LG) paziņo, ka šodien (2010. gada 14. janvārī) Ņujorkā, Gothemas hallē notiks LG mobilo tālruņu pasaules kausa izcīņas lielās fināla sacensības. Jau tagad zināms, ka gaidāma sīva cīņa par pasaulē ātrākā teksta ievadītāja titulu. Dalībnieki no 13 dažādām pasaules valstīm kvalificējušies, gūstot uzvaras savas valsts līgu sacensībās, kas notika laikā no 2009.gada maija līdz novembrim. Katrā komandā ir divi dalībnieki, kas cīnīsies par lielo balvu 100 000 ASV dolāru vērtībā.

“Mūsdienās teksta ievadīšana nav vienkārši saziņas instruments – tā ir arī izklaide, pastāvīgi komunicējot ar draugiem un ģimeni. Tāpēc sekojot šai tendencei, LG rīko mobilo tālruņu pasaules čempionātu,” sacīja LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Skots Āns (Skott Ahn). “LG cer, ka šis mobilo tālruņu festivāls sagādās spilgtus iespaidus visiem sacensību dalībniekiem, kā arī sniegs nenovērtējamas interešu un pieredzes apmaiņas iespējas ar citu valstu komandām, vienlaikus izbaudot arī LG jaunākos mobilos tālruņus.”

2009.gadā LG mobilo tālruņu pasaules čempionāts nostiprināja reputāciju kā vadošais šāda mēroga festivāls, paplašinot dalībvalstu skaitu no četrām līdz trīspadsmit dažādām valstīm. Kvalifikācijas posmi notika ASV, Kanādā, Indonēzijā, Portugālē, Brazīlijā, Krievijā, Dienvidāfrikā, Meksikā, Argentīnā, Korejā, Spānijā, Austrālijā un Jaunzēlandē.

Pasaules čempionāta laikā 13 pasaules valstu komandas piecās kārtās sacentīsies teksta ievadīšanā gan individuālās, gan komandu sacensības. Visās sacensībās tiek izmantoti jaunie LG mobilie tālruņi ar QWERTY taustiņu un klasisko taustiņu izvietojumu. Uzdevums būs ievadīt tālrunī frāzes savā dzimtajā valodā, izmantojot jaunākos LG mobilos tālruņu modeļus — LG BL20 ar klasisko taustiņu izvietojumu un LG GW520 ar QWERTY tastatūru.

Dalībnieku vērtējuma pamatā būs ātrums un precizitāte, un uzvarētāju komanda saņems pasaules čempiona titulu un balvu — 100 000 ASV dolāru. Otro un trešo vietu ieguvušās komandas saņems 20 000 un 10 000 ASV dolāru lielas naudas balvas. Turklāt visiem sacensību dalībniekiem būs iespēja pārspēt Ginesa rekordu teksta ievadīšanas ātrumā, par to saņemot papildu balvu – vēl 10 000 ASV dolāru. Visus oficiālos rezultātus paziņos tūlīt pēc čempionāta.

Mobilo tālruņu pasaules čempionātu LG organizē no 2008.gada kā unikālu pasaules mēroga mobilo tālruņu festivālu, godinot mobilo tālruņu kultūru un dzīvesveidu, ko uzlabo LG progresīvās mobilās tehnoloģijas. 2009.gada LG mobilo tālruņu pasaules čempionāta kvalifikācijas posmos piedalījās vairāk nekā 6 miljoni cilvēku, un LG plāno arī turpmāk atzīmēt šos pasaules mēroga mobilās kultūras svētkus ar vēl vērienīgākiem čempionātiem.

Lai iegūtu papildu informāciju par LG mobilo tālruņu pasaules kausa čempionātu, apmeklējiet www.LGmobileworldcup.com

Fotogrāfijas no LG mobilo tālruņu pasaules kausa kvalifikācijas turnīra Krievijā.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase