LG ambīcija – kļūt par vadošo globālo TV zīmolu

Sadzīves tehnikas un mobilo telefonu ražotājs LG Electronics (LG) jau nākamgad plāno sasniegt vadošo globālo pozīciju TV tirgū.

LG šajā gadā plāno stiprināt savas kā globāli vadošā TV zīmola pozīcijas pēc tam, kad 2009.gadā tas bija otrajā vietā pēc pārdošanas apjomiem (pārdodoti 16,2 miljoni LCD televizori). Šogad uzņēmums plāno kopumā pārdot 25 miljonus vienību, tostarp septiņus miljonus LED LCD TV. Šī prognoze balstīta uz paredzamo tirgus pieprasījumu, kas varētu pārsniegt 171 miljonu vienību, kas ir par 22% vairāk nekā 2009. gadā. Uzņēmuma mērķis ir palielināt tirgus daļu līdz 15% (pagājušajā gadā — 11%).

Savukārt 2011. gadā LG mērķis ir kļūt par līderi globālajā LCD TV tirgū. LG plāno pārdot 29 miljonus LCD un plazmas televizoru. Uzņēmums paredz palielināt plazmas TV pārdošanas apjomus līdz četriem miljoniem vienību attīstības tirgos: Āzija, Tuvajos Austrumus, Centrālamerikā un Dienvidamerikā.

LG koncentrēsies uz lielo platekrāna televizoru (vairāk nekā 50 collas) tirgu. Kopējie šī tirgus apjomi varētu  pieaugt līdz 58 miljoniem vienību, kas ir par 15% vairāk nekā iepriekšējā gadā.

Lai sasniegtu savu ambiciozo mērķi — kļūt par TV tirgus globālo līderi, LG kā galveno izaugsmes faktoru plāno izmantot INFINIA — novatorisko LED HDTV sēriju. INFINIA sērija būs nozīmīga LG izaugsmes veicināšanā 2010.gadā vidēja un ilgtermiņa plānu īstenošanai. To sasniegs ar vienmērīgas savienojamības iespēju nodrošināšanu, neierobežotu piekļuvi tiešsaistes saturam, izmantojot NetCast Entertainment Access™, Skype zvanus un DivX filmas.

“Paredzam, ka turpmāk TV industrija vairs nekonkurēs tādās pamatfunkcijās kā plāns korpuss un attēla kvalitāte,” sacīja LG Home Entertainment Company izpilddirektors un prezidents Saimons Kangs (Simon Kang). “Mēs paredzam, ka no vienkāršas displeja ierīces TV kļūs par galveno izklaidi, iezīmējot “TV lietošanas” laikmeta sākumu.”

LG Network Blu-ray atskaņotājiem ir iebūvēta NetCast Entertainment Access™ sistēma, kas nodrošina ērtu piekļuvi bezgalīgam izklaides iespēju klāstam, kurā ietverts daudzveidīgs saturs..

Šogad uzņēmums kopumā plāno pārdot 2,5 miljonus Blu-ray disku atskaņotāju globālajā tirgū, tostarp 1,2 miljonus Ziemeļamerikā (2009. gadā tika pārdots 1 miljons vienību).

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase